Våre Butikker

Kontakt og åpningstider


Gjelder det nettbutikkrelaterte spørsmål kontakt oss på

E-post: nettbutikk@outland.no
Tlf: 21 68 85 26
(Mandag – Fredag 09.00-1600)

Kontaktinformasjon for din lokale Outland butikk er lenger ned på siden.


Outland Bergen

Facebook
Instagram

Fortunen 4
5013 Bergen
Tlf: 55 31 48 22
E-post: bergen@outland.no

Mandag – Onsdag: 10.00 – 18.00
Torsdag – Fredag: 10.00 – 20.00
Lørdag: 10.00 – 18.00


Outland Fredrikstad 

Facebook
Instagram

Torvbyen Kjøpesenter
Brochsgate 8
1607 Fredrikstad
Tlf: 
69 31 85 90
E-post: fredrikstad@outland.no

Mandag- Fredag: 10.00 – 20.00
Lørdag: 10.00 – 18.00


Outland Hamar

Facebook
Instagram

Vangsvegen 62
CC Stadion
2317 Hamar
Tlf: 62 11 81 80
E-post: hamar@outland.no 

Mandag- Fredag: 10.00 – 21.00
Lørdag: 10.00 – 18.00


Outland Kristiansand

Facebook
Instagram

Barstølveien 35
4636 Kristiansand
Tlf:
38 09 94 20
E-post: 
kristiansand@outland.no

Mandag- Fredag: 10.00 – 21.00
Lørdag: 10.00 – 19.00


Outland Oslo

Facebook
Instagram

Kirkegata 23
0153 Oslo
Tlf: 22 33 04 10
E-post: oslo@outland.no

Mandag – Fredag: 09.00 – 20.00
Lørdag: 09.00 – 19.00


Outland Oslo/Avd. Storgata 

Facebook
Aktivitetskalender

Storgata 26
0184 Oslo
Tlf: 21 38 80 08
E-post: oslo.storgata@outland.no

Mandag – Fredag: 11.00 – 22.00
Lørdag: 10.00 – 20.00
Søndag: 12.00 – 20.00


Outland Porsgrunn

Facebook
Instagram

Down Town
Kulltangveien 70
3921 Porsgrunn
Tlf:
21 39 47 50
E-post: porsgrunn@outland.no

Mandag – Fredag: 09.00 – 20.00
Lørdag: 09.00 – 18.00

Outland Sandvika

Facebook
Instagram

Sandvika Storsenter
Brodkorbsgate 7
1338 Sandvika
Tlf:
66 71 60 64
E-post: sandvika@outland.no

Mandag – Fredag: 10.00 – 21.00
Lørdag: 
09.00 – 19.00


Outland Stavanger

Facebook
Instagram

Breigata 4
4006 Stavanger
Tlf:
51 86 17 11
E-post: stavanger@outland.no

Mandag – Fredag: 10.00 – 19.00
Lørdag: 
10.00 – 17.00


Outland Trondheim

Facebook
Instagram

Mercursenteret
Kongensgate 8
7011 Trondheim
Tlf: 73 52 05 45
E-post: trondheim@outland.no

Mandag – Fredag: 10.00 – 20.00
Lørdag: 10.00 – 18.00